Šeit Jums ir iespēja noklausīties un noskatīties konferencē "Gribu dzīvot" pieredzes stāstu videoierakstus.

Daiņa un Guntas stāsts 


Viņi stāsta savu pieredzi par dzīvību, savu ikdienu, rūpējoties par saviem bērniem un smago realitāti: izaicinājumiem, grūtībām un palīdzību, kas būtu nepieciešama.

Ja vēlaties palīdzēt šai ģimenei un/vai Gribu Dzīvot kustībai, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected]

Vinetas Stāsts


Vineta ir brīnišķīga sieviete, mīloša sieva, bagāta, kupla bērnu pulciņa māmiņa, un video viņa stāsta par savu stāstu par dzīvības vērtību un tās cieņu.

Ineses stāsts


Inese ir jauka un skaista sieviete, kas pati ir piedzīvojusi sāpīgu bērniņa negribētu zaudējumu un arī grūti to pārdzīvoja, bet tagad - spēj palīdzēt daudzām citām sievietēm un būt viņām par atbalstu. Kā viņa to spēja, varat dzirdēt šajā dzīves stāsta video.

Inas stāsts


Ina ir apbrīnojama sieviete! Viņa ir ne tikai izaudzinājusi kuplu skaitu savu bērnu, bet arī turpina dāvāt savu mīlestību un rūpes daudziem citiem audžu bērniem. Kā viņa to spēj, kā spēja piedot sev un kādus dzīves eksāmenus ir nokārtojusi, jūs dzirdēsiet šajā ļoti atklātā un patiesā Inas dzīves stāstā. Viņa stāsta par savu pieredzi pēc aborta un dzīvi tākāk.