Konference "Gribu dzīvot"

2020. gada 3. jūnijā notika mūsu pirmā tiešsaistes konference "Gribu dzīvot", Diakonijā tā bija pirmā konference kas notika gan tiešsaistē, gan tika translēta tiešajā ēterā Latvijas Kristīgajā radio. Konfernecē piedalījās vairāk kā 80 dalībnieki no vairākām Latvijas pilsētām: Daugavpils, Kuldīgas, Olaines, Rīgas, Siguldas un citām pilsētām, kā arī latvieši no ārzemēm.

Šo Dzīvības ciklu iesākām ar cilvēka dzīves pašu sākumu, runājot par cilvēka rašanos, vecāku izvēli, abortu un galu galā: izvēli Par Dzīvību.
Konference sastāvēja no divām lekcijām un četru cilvēku, ģimeņu pieredzes stāstiem. Lekcijas lasīja: Aiga Rotberga, ginekologs-dzemdību speciālists, klīnikas "Ģimenes sirds" vadītāja; lekcija “Cilvēka dzīvība” un Kristīne un Edgars Maži, psihoterapeite un mācītājs - lekcija “Aborts kā gribēts vai negribēts zaudējums: teoloģiskie un psiholoģiskie aspekti”. Konferences ietvaros vairāki cilvēki dalījās savos personīgajos pieredzes stāstos par Dzīvību: par izaicinājumiem, grūtībām, pieņemtajiem lēmumiem un sekām. VIņi atklāti un drosmīgi atklāj pašas intīmākās un sāpīgākās pieredzes. Ar viņu pieredzes stāstiem varat iepazīties šeit.


Atklāšana: S.Dišelere un O.Smoļaks
Lekcija "Cilvēka dzīvība" A.Rotberga“Aborts kā gribēts vai negribēts zaudējums: teoloģiskie un psiholoģiskie aspekti” E. un K. Maži


Daiņa un Guntas stāsts 


Inas stāsts

Vinetas Stāsts

Ineses stāsts