Konference "Gribu dzīvot ģimenē: tēti, tu man esi vajadzīgs"

Sekojot mūsu pirmajai konferencei, kas norisinājās 2020. gada 3. jūnijā konference "Gribu dzīvot", Diakonijai tā bija pirmā konference kas notika gan tiešsaistē, gan tika translēta tiešajā ēterā Latvijas Kristīgajā radio. Konfernecē piedalījās vairāk kā 80 dalībnieki no vairākām Latvijas pilsētām: Daugavpils, Kuldīgas, Olaines, Rīgas, Siguldas un citām pilsētām, kā arī latvieši no ārzemēm.

Šogad, 12.jūnijā aicinām visus uz mūsu otro konferenci  "Gribu dzīvot ģimenē: tēti, tu man esi vajadzīgs". 


Turpinot 2020. gadā LELB Diakonijas centra aizsākto konferenču ciklu “Gribu dzīvot”, šogad vēlamies runāt par ģimeni, īpaši par tēva lomu, tās nozīmību un neaizvietojamību, raugoties no bērna interešu perspektīvas.
Kā kļūt par labu tēvu, ja pašam laba tēva parauga nav bijis? Kā dziedināt vīrieša sirds ievainojumus un tos nenodot nākamajai paaudzei? Kāda ir vīra un tēva lomu savstarpējā mijiedarbība?
LELB Diakonijas centra otrā “Gribu dzīvot” tiešsaistes konference norisināsies š.g. 12.jūnijā. Vēlamies aktualizēt šos un līdzīgus jautājumus, veicināt diskusiju un aicināt gan topošos, gan esošos tēvus meklēt atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem, kas skar vienu no nozīmīgākajām un atbildīgākajām cilvēka dzīves pieredzēm – kļūšanu par tēvu.
Reģistrēšanās konferencei: https://ieej.lv/8z9gB


 .